Home Extra Naltina Maloku sjell urim të veçantë për Ditën e Flamurit!

Naltina Maloku sjell urim të veçantë për Ditën e Flamurit!

83
0
SHARE

Grimerja dhe bloggerja e re kosovare, Naltina Maloku, jep një ide kreative për festimin e 28 Nëntorit. Urimi i saj, përveç kreativitetit, shquhet edhe me porosinë unifikuese gjithëkombëtare!
Ajo ka shkruar: URIME 28 NËNTORI TË GJITHË SHQIPTARËVE ANEMBANË BOTËS!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here