Home Extra Pamje pas perëndimit të diellit në zonën e Novobërdës!

Pamje pas perëndimit të diellit në zonën e Novobërdës!

164
0
SHARE

Nga ky krua, zona e Vllasalive në Novobërdë, pas perëndimit të diellit dhe territ që bie ngadal, duket e mrekullueshme.

Drita elektrike duket në majë të bjeshkës, në një venbanim të skajshëm, një dëshmi se aty ka jetë…

Një përthyerje mahnitëse që zdirgjet poshtë në lumin e Vllasalive-Marecit dhe ngjitet lart, pothuaj, te retë!

/N.B./

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here