Home Moti Çfarë moti do të kemi ditët në vijim…?

Çfarë moti do të kemi ditët në vijim…?

75
0
SHARE

Do të kemi mot të ftohtë, intervale kohore me diell dhe vranësira kalimtare.

Mëngjeset, mbrëmmjet dhe netët të ftohta dhe me ngrica.

Temperetarurat më të ulta nga – 6° -3°, maksimalet  +5° dhe +6°.

7 dhjetor 2018 – 11 dhjetor 2018

E premte

6 ° -4 °

Kryesisht me diell

E shtunë

7 ° -1 °

Reshje shiu

E diel

6 ° -1 °

Me diell

E hënë

4 ° -2 °

Fluska dëbore

E martë

2 ° -5 °

Pjesërisht vranët

/The Weather Channel/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here