Home Moti Moti, mesdita me diell, të ftohtit dhe dimri po vijnë

Moti, mesdita me diell, të ftohtit dhe dimri po vijnë

94
0
SHARE

Mos u mashtroni, intervalet me diell zgjasin pak

 

Temperatura: 2 ° – 17 °

/9 nëntor 2018 – 13 nëntor 2018/

E premte
15 ° 1 °
Pjesërisht vranët

E shtunë
16 ° 1 °
Kryesisht me diell

E diel
16 ° 1 °
Me diell

E hënë
17 ° 2 °
Me diell

E martë
16 ° 0 °
Me diell

/The Weather Channel/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here