Home Moti Moti sot dhe ditët në vijim…

Moti sot dhe ditët në vijim…

160
0
SHARE

Moti sot dhe ditët në vijim /11 korrik – 16 korrik/

Aktualisht 23 °

Sot, e mërkurë, kryesisht me diell – temperaturat: Max. 29 ° ; Min. 15 °

Ditët në vijim:

E enjte /12.korrik 2018/
30 ° 16 °
Me diell

E premte
28 ° 15 °
Me stuhi

E shtunë
27 ° 14 °
Me diell

E diel
28 ° 14 °
Kryesisht me diell

E hënë
26 ° 14 °
Kryesisht me diell

/The Weather Channe/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here