Home Moti Moti, vranët dhe me shi – ditët në vijim kryesisht me diell

Moti, vranët dhe me shi – ditët në vijim kryesisht me diell

150
0
SHARE

Ditët në vijim pritet përmirësim i motit

Temperatura më e ulët 11 °. Moti pritet të kthjellët gjatë natës.
Ditët në vijim, nga e shtuna deri të martën, do marr mot kryesisht me diell.
Temperaturat do të luhaten midis 11 ° dhe 27 °

E premte
25 ° 12 °
Mundësi e stuhive

E shtunë
26 ° 12 °
Kryesisht me diell

E diel
26 ° 13 °
Kryesisht me diell

E hënë
27 ° 12 °
Kryesisht me diell

E martë
26 ° 11 °
Kryesisht me diell

/The Weather Channel/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here