Home Sport Franca është finalistja e parë e Kupës së Botës

Franca është finalistja e parë e Kupës së Botës

144
0
SHARE

 

Franca rrëzon Belgjikën 1 : 0 – Në finale me Anglinë apo Kroacinë?

KUPA E BOTËS – RUSSIA 2018

Trekolorët në finalen e Mundialit pas spektaklit në Shën Petersburg ndaj Belgjikës.

Franca – Belgjika 1: 0 (0: 0) në gjysmëfinalen e Kupës së Botës.

Nesër në orën 20:00 në gjysmëfinale ndeshen Anglia dhe Kroacia, dhe njëra prej tyre do të ndeshen me finalistin e parë, tashmë, Francën me 15 korrik, në orën 17:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here