Home Sport Hapi vendimtar pë titull – Drita udhëhq ndaj Llapit me rezultatin 3-1

Hapi vendimtar pë titull – Drita udhëhq ndaj Llapit me rezultatin 3-1

155
0
SHARE

Pak para përfundimit të ndeshjes në Podujevë, Drita është në epërsi ndaj llapit me rezulatatin 3 – 1.
Kjo fitore e sjell Dritën shumë pranë titullit kampion në Superligë.

Ndeshja ndërmjet Llapit dhe Dritës u ndërpre përreth 10 minuta, pasi tifozët llapjan akuzuan skuadrën e tyre se po i “shiste” lojën kundërsharit nga Gjilani!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here